Kursy i inne formy weekendowe w 2024 roku

Kurs przedmałżeński weekendowy Zielona Góra
  • Wydział Duszpasterstwa Rodzin zaprasza pary zainteresowane kursem przedmałżeńskim weekendowym w Zielonej Górze do zapisów. Kurs odbędzie się przy parafii pw. Miłosierdzia Bożego w dniach 14-15 czerwca 2024 r. (piątek-sobota).

Zapisy tylko e-mailem amazurek@wp.pl

Kurs przedmałżeński weekendowy Rokitno

• W dniach 27 i 28 kwietnia 2024 r. (sobota i niedziela) w Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie odbędzie się weekendowy kurs przedmałżeński.Realizuje on program kursu dla narzeczonych w ramach przygotowania do sakramentu małżeństwa. Zajęcia prowadzone są w formie wykładów, ćwiczeń, rozmów oraz innych form wspierających lepsze poznanie się narzeczonych. Daje on szansę zgłębienia tematyki związanej z małżeństwem, rodziną oraz wzmocnienia relacji z Bogiem w odpowiedzi na Jego miłość.Czas trwania – sobota 9.00-16.00 oraz niedziela 9.00-14.00.Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest uczestnictwo w całym kursie.Kurs nie obejmuje spotkań w poradni życia rodzinnego.W programie przewidziano obiad w sobotę i niedzielę oraz udział w niedzielnej Mszy św.

Koszt udziału w kursie wraz z posiłkami 170 zł / osobę (płatne w dniu rozpoczęcia kursu).

Adres: Rokitno 37, 66-340 Przytoczna

Kontakt: (+48) 661 970 396 lub rokitno@diecezjazg.pl

Organizatorzy: Sanktuarium Rokitniańskie, Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej

Wymagane jest zgłoszenie się poprzez formularz elektroniczny. Link poniżej.

Zgłoszenia przyjmowane są do 22 kwietnia 2024 r.

Link do formularza zapisowego – https://forms.gle/dQ7fz5dfeZ1QPCiz7

Kurs przedmałżeński weekendowy GUBIN 24-26 maja